Inwestycje:
‹‹Apartamenty Stara Polana››‹‹Apartamenty Drukarnia Narodowa››‹‹Capital Towers››

Spółka pod firmą Eco Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-001) przy ulicy J. Piłsudskiego 34, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000245749, NIP 5170157559, informuje, że rozpoczęła w czerwcu 2011 roku i prowadzi obecnie proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze pod nazwą „Capital Towers. Zespół mieszkaniowo – usługowy, hotel” – I etap inwestycji – budynek „A” mieszkalny wielorodzinny z usługami”

Spółka pod firmą Eco Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-001) przy ulicy J. Piłsudskiego 34, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000245749, NIP 5170157559, informuje, że rozpoczyna w kwietniu 2012 roku proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze pod nazwą „Capital Towers. Zespół mieszkaniowo – usługowy, hotel” – II etap inwestycji – budynek „B2” mieszkalny wielorodzinny”

Firma pod nazwą M Misiołek Capital Group z siedzibą w Rzeszowie 35-001 przy ulicy J. Piłsudskiego 34, o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej prowadzona przez Prezydenta Miasta Rzeszowa pod numerem 5529 T , NIP 685 100 98 66, informuje, że rozpoczyna w kwietniu 2012 roku proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Zakopanem przy ulicy Spyrkówka. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami wraz z garażami podziemnymi”

SYSTEM REZERWACJI POJAZDÓW

wizualizacja fasady budynku od strony ul. Nowotarskiej

widok z okna apartamentów Bystra Woda

Czy marząc o własnym lokum w Zakopanem skazani jesteśmy na ekskluzywne wille lub inwestycje z wieloma dziesiątkami mieszkań gdzieś na obrzeżach, w których specyficzny klimat przebywania w tym mieście niejako nam ucieka? Na szczęście powstają właśnie apartamenty BYSTRA WODA. To kameralny budynek, który urzeka zakopiańskim stylem oraz niezwykłą lokalizacją. Zapierające dech w piersi widoki oraz spokój otrzymujesz od nas w prezencie.

Apartamenty BYSTRA WODA doskonale wpisują się w architektoniczną tradycję stolicy Tatr. O kameralności inwestycji świadczy fakt, iż zlokalizowanych tu będzie jedynie 35 mieszkań o powierzchni od 25 do 71 m². Aby żadnego z mieszkańców nie pozbawiać pięknych widoków na góry, każdy apartament posiadał będzie taras. Wnętrza zostaną oddane w wysokim standardzie, a dodatkowo istnieje możliwość wykończenia ich w jednym z trzech stylów opracowanych przez architekta wnętrz. Ceny od 11 tys./m².

Lasy Gubałowskie, Tatry wysokie w tle

Chcąc zapewnić mieszkańcom spokój i pełnię bezpieczeństwa budynki będą monitorowane i pod całodobową ochroną. Teren dookoła inwestycji pokryje miła dla oka zieleń, która dodatkowo podkreśli bliskość przyrody i pięknych gór.

Apartamenty BYSTRA WODA to idealne rozwiązanie także dla zainteresowa-
nych zakupem lokum jako inwestycji. Inwestor stwarza możliwość zlecenia obsługi apartamentu i pośred-
nictwa przy jego wynajmie dla turystów.

statystyka