Inwestycje:
‹‹Apartamenty Bystra Woda››‹‹Apartamenty Drukarnia Narodowa››‹‹Capital Towers››

Spółka pod firmą Eco Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-001) przy ulicy J. Piłsudskiego 34, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000245749, NIP 5170157559, informuje, że rozpoczęła w czerwcu 2011 roku i prowadzi obecnie proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze pod nazwą „Capital Towers. Zespół mieszkaniowo – usługowy, hotel” – I etap inwestycji – budynek „A” mieszkalny wielorodzinny z usługami”

Spółka pod firmą Eco Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-001) przy ulicy J. Piłsudskiego 34, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000245749, NIP 5170157559, informuje, że rozpoczyna w kwietniu 2012 roku proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze pod nazwą „Capital Towers. Zespół mieszkaniowo – usługowy, hotel” – II etap inwestycji – budynek „B2” mieszkalny wielorodzinny”

Firma pod nazwą M Misiołek Capital Group z siedzibą w Rzeszowie 35-001 przy ulicy J. Piłsudskiego 34, o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej prowadzona przez Prezydenta Miasta Rzeszowa pod numerem 5529 T , NIP 685 100 98 66, informuje, że rozpoczyna w kwietniu 2012 roku proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Zakopanem przy ulicy Spyrkówka. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami wraz z garażami podziemnymi”

SYSTEM REZERWACJI POJAZDÓW

wizualizacja fasady od strony ul. Nowotarskiej

widok z okien apartamentów Stara Polana

Kochasz polskie Tatry? Uwielbiasz szaleć na nartach? A może po prostu chcesz oddychać czystym, górskim powietrzem i korzystać z tego, co ma do zaoferowania współcześnie Zakopane? Jeśli więc masz dość zawsze przepełnionych hoteli, trudności z rezerwacją miejsc oraz dopasowywania się do wolnych terminów – mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Apartamenty STARA POLANA to zespół budynków nawiązujący swym projektem do tradycyjnego stylu regionu oraz architektury Podhala. Przygotowujemy 151 lokali o metrażu od 32 do 100 m² z podziemnymi garażami. Wysoki standard wykonania, szczególny nacisk położony na komfort oraz doskonała lokalizacja czynią z tej inwestycji doskonałą alternatywę dla ekskluzywnych, zakopiańskich hoteli. Nawet najbardziej wymagający docenią windy widokowe, z których podziwiać można góry. Apartamenty można odebrać wykończone w standardzie developerskim, podstawowym lub zlecić nam jego wykończenie w jednym z trzech stylów opracowanych przez architekta wnętrz. Ceny od 10 tys./m²

Lasy Gubałowskie, Tatry wysokie w tle

Dla jeszcze większej wygody mieszkańców, zaplanowaliśmy budynek rekreacyjny znajdujący się w części zamkniętej i przeznaczony wyłącznie dla użytkowników kompleksu STARA POLANA. Aby wybrać się do sauny, jacuzzi czy na siłownię, nie będzie potrzeby opuszczania kompleksu. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa cały obiekt będzie monitorowany.

Apartamenty STARA POLANA to idealne rozwiązanie także dla zainteresowa-
nych zakupem lokum jako inwestycji. Stara Polana stwarza możliwość zlecenia obsługi apartamentu i pośred-
nictwa przy jego wynajmie dla turystów.

statystyka