Inwestycje:
‹‹Apartamenty Bystra Woda››‹‹Apartamenty Stara Polana››‹‹Capital Towers››

Spółka pod firmą Eco Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-001) przy ulicy J. Piłsudskiego 34, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000245749, NIP 5170157559, informuje, że rozpoczęła w czerwcu 2011 roku i prowadzi obecnie proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze pod nazwą „Capital Towers. Zespół mieszkaniowo – usługowy, hotel” – I etap inwestycji – budynek „A” mieszkalny wielorodzinny z usługami”

Spółka pod firmą Eco Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-001) przy ulicy J. Piłsudskiego 34, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000245749, NIP 5170157559, informuje, że rozpoczyna w kwietniu 2012 roku proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze pod nazwą „Capital Towers. Zespół mieszkaniowo – usługowy, hotel” – II etap inwestycji – budynek „B2” mieszkalny wielorodzinny”

Firma pod nazwą M Misiołek Capital Group z siedzibą w Rzeszowie 35-001 przy ulicy J. Piłsudskiego 34, o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej prowadzona przez Prezydenta Miasta Rzeszowa pod numerem 5529 T , NIP 685 100 98 66, informuje, że rozpoczyna w kwietniu 2012 roku proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego realizowanego w Zakopanem przy ulicy Spyrkówka. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami wraz z garażami podziemnymi”

SYSTEM REZERWACJI POJAZDÓW

wizualizacja fasady od strony ul. Piłsudskiego

widok z okna apartamentu w Drukarni Narodowej

Czy zastanawiali się Państwo kiedyś, jak by to było mieszkać w Krakowie? W samym sercu tak niezwykłego miasta? Nie z dala od tego wszystkiego, co czyni Kraków naprawdę wyjątkowym, ale w miejscu, z którego na Rynek czy Wawel docieramy po kilkuminutowym spacerku. A doskonała lokalizacja, to jeszcze nie wszystko...

Jeśli do powyższego dodać najlepszej jakości materiały użyte do odrestaurowania budynku oraz zapewnienia komfortu jego mieszkańcom, to wydaje się oczywistym, że każdej z osób ceniącej luksus, unikalną lokalizację oraz niepowtarzalny styl, po prostu nie wypada nie zaznajomić się ze szczegółami tej oferty.

Stwarzamy Państwu jedyną w swoim rodzaju sposobność zamieszkania nie w bezdusznym bloku, jakich teraz powstają dziesiątki, ale w historycznej kamienicy, która sama współtworzy unikalny klimat Starego Krakowa. Kompleks budynków DRUKARNI NARODOWEJ wzniesiony w latach 1911–1912 według projektu T. Hoffmana wpisany został do rejestru zabytków. Wprawdzie nie każdy jest w stanie docenić to, że mieszka w autentycznie prestiżowym i reprezentacyjnym budynku, ale też nie do każdego kierujemy naszą ofertę. Ceny od 12 tys./m².

historyczna fotografia
portalu Drukarni Narodowej

Kompleks DRUKARNIA NARODOWA stanowi ciekawy przykład połączenia stylu modernistycznego z elementami klasycyzmu. Już spoglądając na front budynku, wiadomo że to co, znajduje się w środku najlepiej opisać można jednym słowem – komfort. Tak jest w rzeczywistości, bowiem czeka tam na Państwa 46 przestronnych apartamentów posiadających balkony lub tarasy. Dla wygody mieszkańców budynki wyposażone są w cztery windy łączące kondygnacje mieszkalne z poziomami przeznaczonymi na miejsca postojowe dla samochodów. Jesteśmy pewni, że owo unikalne połączenie historii z nowoczesnością i komfortem przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym spośród Państwa.

statystyka